2023-08-23

Rodzinny Piknik pod JB Multimedia!

JB Multimedia

Ostatnie dni wakacji z JB Multimedia! 🎈

22 sierpnia mieliśmy okazję spędzić niezapomniany dzień w Waszym towarzystwie podczas naszego Rodzinnego Pikniku pod JB Multimedia! Była to wyjątkowa okazja, aby razem uczcić ostatnie dni wakacji i cieszyć się czasem spędzonym w gronie najbliższych.

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy pełen emocji program! Dzieci miały okazję skakać i śmiać się na bezpłatnych dmuchańcach, bawić się w kolorowym świecie baniek mydlanych, stać się bohaterami ulubionych bajek dzięki malowaniu twarzy oraz uczestniczyć w fascynujących animacjach prowadzonych przez profesjonalnych animatorów z Niebanalnych animacji! 🎨🎊

Na naszych dorosłych gości czekała natomiast prawdziwą uczta smaków! Miłośnicy kawy mieli okazję uczestniczyć w degustacji naszej wyjątkowej kawy Speciality Salvatti, podczas gdy pasjonaci nowych technologii mogli podziwiać pokaz sprzętów małego AGD z MPM oraz skosztować pysznych gofrów, tostów, a także kiełbasek serwowanych przez naszą Multimedialną ekipę. Ponadto, każdy mógł skorzystać z naszych specjalnych promocji na "back to school", zaopatrzyć się w plecaki, obuwie, oraz ubrania do szkoły najlepszych marek, oferowanych przez Outlet I PRZY OKAZJ

Ale to nie wszystko! Największą atrakcją naszego pikniku okazały się licytację, podczas których emocje nie raz sięgały zenitu! Wśród sprzętów, które można było w tym dniu nabyć w wyjątkowej cenie były drukarki marki EPSON, CANON oraz Brother, urządzenia kuchenne marki MPM, fotel gamingowy, soundbar oraz wiele innych atrakcyjnych fantów!

Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami ten fantastyczny dzień pełen śmiechu, zabawy i niesamowitych atrakcji. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było niezapomniane! Po cichy już planujemy już kolejne akcje, o których na pewno poinformujemy Was na naszym Facebooku - zapraszamy do obserwowania naszego profilu już dziś!

Ostatnie wpisy

Serwis ekspresów do kawy - Szybkość, Rzetelność, Profesjonalizm

2024-04-08

Zalety lokalnego serwisu ekspresów do kawy

Czytaj więcej

Trenerzy marki Jura w murach JB Multimedia

2024-03-29

Sekrety perfekcyjnej kawy: Relacja z niezwykłego szkolenia z Trenerami marki JURA

Czytaj więcej

Podpis Kwalifikowany klucz do bezpiecznej cyfryzacji procesów

2024-03-15

Bezpieczna Autoryzacja w Cyfrowym Świecie

Czytaj więcej