2023-09-13

Back to shool!

JB Multimedia

Niezbędnik na nowy rok szkolny!

Już niedługo będziemy witać nowy rok szkolny. Jest to czas nowych wyzwań, zadań i doświadczeń. Domyślamy się, że może nie wszyscy cieszą się z tej okazji, ale mamy coś co może nieco te nastroje poprawić :) W poniższym blogu przygotowaliśmy produkty na powrót do szkoły dla uczniów, nauczycieli oraz szkół. Każdy powinien znaleźć tu coś co ułatwi i umili mu naukę i/lub pracę w kolejnym roku szkolnym!

LAPTOPY

Laptop jest niezbędnym urządzeniem, które w dzisiejszych czasach odgrywa kluczową rolę w życiu uczniów, nauczycieli oraz szkół. Stanowi on nie tylko narzędzie do nauki, ale także platformę umożliwiającą zdobycie wiedzy, komunikację, współpracę i rozwijanie umiejętności cyfrowych, niezbędnych w dzisiejszym świecie. Poniżej przedstawiamy propozycję dla dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z komputerem, oraz dla osób, które potrzebują wydajniejszego sprzętu, aby móc korzystać z wielu zastosowań jednocześnie.

DRUKARKI

Drukarki są niezbędnymi urządzeniami, które pełnią kluczową rolę zarówno w codzienności uczniów, nauczycieli, jak i szkół. Choć w erze cyfrowej wiele zadań przeniosło się do świata elektronicznego, to drukarki wciąż pozostają nieodzownym narzędziem w dziedzinie edukacji. Drukarki pozwalają nauczycielom tworzyć i udostępniać materiały edukacyjne w formie fizycznej. To szczególnie istotne w przypadku ćwiczeń, zadań, prac domowych oraz notatek, które mogą być wygodnie wydrukowane dla uczniów. Drukarki są również sprzętem, bez którego trudno sobie wyobrazić poprawne funkcjonowanie placówek edukacyjnych, drukowania różnych dokumentów szkolnych, takich jak legitymacje, certyfikaty, świadectwa czy dokumenty administracyjne to codzienność tych urządzeń. Poniżej przedstawiamy drukarki, które są mega wydajne, oszczędne i intuicyjne w użytkowaniu.

Ostatnie wpisy

Rodzinny Piknik pod JB Multimedia! 🎉

2023-08-23

Ostatnie dni wakacji z JB Multimedia! 🎈

Czytaj więcej

Jakość w przystępnej cenie

2023-12-21

Rozpocznij dzień z JURA ENA 4 Full Metropolitan Black

Czytaj więcej

Back to shool!

2023-09-13

Niezbędnik na nowy rok szkolny!

Czytaj więcej