Projektowanie stron

Ty decydujesz,

my projektujemy

Zaprezentuj się On-line

Pomożemy Ci zbudować Stronę,
jakiej pozazdrości Ci świat

Nasze Strony powstają w nowoczesnym środowisku Jam Stack (JavaScript-APIs-Markup). Charakteryzują się tym, że system CMS (system do zarządzania treścią - używamy DATO CMS - konfigurowalny i bajecznie prosty w obsłudze) wykorzystywany jest jedynie jako zaplecze do edycji treści, natomiast warstwa, która wyświetla się użytkownikom to tzw. "strona statyczna". Dla przeglądarki jest to prosty kod, dzięki czemu Strona działa bardzo szybko oraz jest zupełnie bezpieczna - w przeciwieństwie do Stron internetowych mających stałe połączenie z CMS (jak np. Wordpress) - ponieważ nie łączy się w czasie rzewczywistym z żadnym serwerem i jest dostarczana w całości do przeglądarki odwiedzającego.

Z nami dokonasz wstępnej wyceny decydując się na któryś z Podstawowych Modułów (One-Page vs Multi-Page) i rozbudowując go według swoich potrzeb, np. o Moduły CMS, lub inne, które sam zaproponujesz. Następnie w prosty sposób wyślesz zapytanie, używając dedykowanego formularza. Gdy już się zdecydujesz, które moduły będą Ci potrzebne, po prostu naciśnij przycisk "Wyślij zapytanie", a Twoja wiadomość dotrze do nas wraz z niezbędnymi informacjami - możesz tam również dodać swój komentarz. Dalszy ruch należy do nas - odezwiemy się do Ciebie, uzgodnimy szczegóły, przedstawimy ostateczną ofertę i rozpoczniemy pracę nad Twoją nową Stroną.

Domena, hosting, projekt graficzny +

One-Page

Strona w formule "One-Page" (pojedyńcza strona, przewijana w dół).
Moduły: menu, blog, galeria zdjęć, formularz e-mail.
RWD - widok dostosowany do komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych.

już od: 1799 netto

Domena, hosting, projekt graficzny +

Multi-Page

Strona główna + 4 Podstrony
(każda dodatkowa + 329 zł netto).

Moduły: menu, blog, galeria zdjęć, formularz e-mail.
RWD - widok dostosowany do komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych.

już od: 1799 netto

Moduł CMS

Formularz zapytań o ofertę

Właśnie z niego korzystasz. Jeżeli chcesz mieć możliwość własnoręcznego dodawania ofert do specjalnego formularza, to koniecznie wybierz ten moduł.

już od: 649 netto

Moduł CMS

Kariera

W Twojej firmie prowadzone są rekrutacje? Z pewnością chciałbyś, aby dział Kadr mógł samodzielnie dodawać nowe oferty, bez pomocy programisty. Jeżeli tak - ten moduł jest dla Ciebie!

już od: 649 netto

Moduł CMS

Galeria zdjęć

Samodzielnie zmieniaj zdjęcia w galerii za pomocą prostego w użyciu Content Management System (CMS).

już od: 329 netto

Moduł CMS

Ruchomy baner

Doskonały do prezentacji oferty, aktualności i czego tylko potrzebujesz - masz pełną kontrolę nad tym, co się w nim znajduje.

już od: 329 netto

Moduł CMS

Realizacje

Pochwal się swoimi projektami w dedykowanym module zarządzanym z zewnętrznego źródła, jakim jest CMS.

już od: 329 netto

Moduł CMS

Referencje

W łatwy sposób zamieszczaj na Stronie opinie i referencje od swoich Klientów czy Kontrahentów, zadowolonych z wykonanych usług.

już od: 329 netto

Moduł CMS

Partnerzy

Środowisko biznesowe podlega ciągłym zmianom - z tym modułem możesz samodzielnie dodawać i usuwać Partnerów biznesowych ze swojej Strony.

już od: 329 netto

Moduł CMS

FAQ

Warto rozwiewać wszystkie wątpliwości już na starcie. Jendak problemy, tak jak ludzie, się zmieniają. Jeżeli potrzebujesz mieć możliwość łatwej zmiany treści w panelu FAQ, to nie pomijaj tego modułu.

już od: 329 netto

Wybrane moduły:

Suma: 0 zł (netto)

Wyślij zapytanie ofertowe, a my odezwiemy się do Ciebie: