O nas

JB multimedia

Poznajmy się.

Kim jesteśmy

Poznaj swojego
Partnera IT

Działamy od 1996 roku i robimy to, co potrafimy najlepiej. Projektujemy i dostarczamy rozwiązania informatyczne, które są „szyte na miarę". Kompleksowe, spersonalizowane i adekwatne do oczekiwań.

Dzięki szerokiej ofercie sprzętu informatycznego dostępnego w dużej mierze od ręki oraz gamie usług dodatkowych, zdobyliśmy zaufanie naszych Partnerów, zostając liderem rynku IT we wschodniej Polsce. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych.

Różnorodność rozwiązań informatycznych oraz ich kompleksowość odzwierciedla również profil naszej firmy i jej struktura. Rozwinęliśmy sieć stacjonarnych salonów sprzedaży oraz sklep internetowy jbm.pl, działy sprzedaży detalicznej, hurtowej, oraz dedykowanej dla Klienta Biznesowego. Posiadamy również swój własny punkt serwisowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową opiekę nad sprzętem w czasie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu.

Stale poszerzamy swoją ofertę produktową oferując w sprzedaży detalicznej i internetowej produkty z kategorii IT, RTV i AGD. Stawiamy także na profesjonalizm i wiedzę naszego zespołu oraz produkty i rozwiązania wyłącznie sprawdzonych, renomowanych marek. Wieloletnia współpraca z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi na rynku IT producentami została wielokrotnie doceniona, przez co znaleźliśmy się w gronie ich najbliższych Partnerów. Możemy również poszczycić się kilkukrotnie zdobytym tytułem Gazeli Biznesu. Świadczy to o tym, że zaliczamy się do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Nasze realizacje

Sprawdź, jakie

projekty zrealizowaliśmy

Nasza firma łączy nie tylko doradztwo, dostawę najnowocześniejszego sprzętu, ale także kompleksowe usługi montażowe, dzięki którym nasi klienci mogą cieszyć się doskonałą jakością i niezawodnością w swoich projektach.

Montaże w kościołach

Wdrożyliśmy w kilku kościołach system multimedialny w oparciu o oprogramowanie „Slajd”. System cechuje wyjątkowo prosta i intuicyjna obsługa, wspomagana monitorami dotykowymi.

Zakres działań
Projekt
Doradztwo
Wdrożenie

Komputery dla szpitala w Białej Podlaskiej

Dostawa 63 szt. zestawów komputerowych, laptopa, telewizora, drukarek i oprogramowania MS Word, MS Office.

Zakres działań
Projekt
Doradztwo
Wdrożenie

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź nasze
kompetencje

brother logo

SILVER PARTNER

w zakresie sprzedaży urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych

canon logo

WYRÓŹNIENIE 25 lat Canon Polska

w podziękowaniu za wieloletnią współpracę

caritas logo

PODZIĘKOWANIE

za dotychczasową współpracę, poświęcony czas i serce

samsung logo

Samsung Channel Meeting 2019

Wynik sprzedaży dysków SSD oraz współpracę w roku 2018

epson logo

Partner roku 2020

w zakresie dystrybucji sprzętu multimedialnego

saport_levelu logo

CERTYFIKAT Sales Master

szkolenie z zakresu kluczowowych kompetencji sprzedawcy

samsung logo

PLATINUM Business Monitors

w obszarze profesjonalnych monitorów LCD

canon logo

SILVER PARTNER 2023

I-SENSYS laser Hardware & I-SENSYS Laser Consumables

Opinie

Co mówią
o nas Klienci

 • SZKOŁA PODSTAWOWA W ZALESIU

 • Firma JB Multimedia Jerzy Bielecki Biała Podlaska to firma godna polecenia. Szybka profesjonalna obsługa sprawia, że współpraca z firmą to czysta przyjemność. Pracownicy to ludzie doskonale zorientowani w realiach rynku.

 • ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W RADZYNIU PODLASKIM

 • Z usług świadczonych przez firmę JB Multimedia Jerzy Bielecki z siedzibą w Białej Podlaskiej jesteśmy usatysfakcjonowani. Wynajmowany sprzęt jest dobrej jakości. Zdarzające się sporadycznie awarie wynikające z eksploatacji urządzeń usuwane są bardzo szybko przez serwis firmy, co jest wyjątkowo istotne dla sprawnego funkcjonowania biura ZDP w Radzyniu Podlaskim. Ponadto firma proponuje korzystne ceny za swoje usługi. Mając powyższe na uwadze polecamy korzystanie z usług firmy JB Multimedia Jerzy Bielecki.

 • PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE W MIĘDZYRZECU PODLASKIM „AKADEMIA UŚMIECHU”

 • Bardzo duży wybór sprzętu, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Fachowa pomoc obsługi, miłe i kompetentne podejście do klienta - widać profesjonalizm. Po zakupach zawsze bezproblemowy kontakt ze sprzedawcą w razie jakichkolwiek pytań. Dziękujemy za dotychczasową współpracę.

 • BIALSKIE CENTRUM KULTURY

 • Problemy zgłaszane są szybko realizowane, materiały eksploatacyjne są dobrej jakości, a urządzenia dobrej marki i jakości. Jesteśmy zadowoleni z usług.

 • KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BIAŁEJ PODLASKIEJ

 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Państwa firmą. Cenimy sobie profesjonalizm, szybką reakcję na wszelkie problemy i doskonałą jakość świadczonych usług. Nasza Firma to Partner Biznesowy, który zapewnia dla nas sprzęt biurowy najwyższej klasy. Współpraca do wielu lat przebiega bardzo sprawnie i bez problemów.

 • SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BIAŁEJ PODLASKIEJ

 • Współpraca z Państwem układa się pomyślnie, jesteśmy zadowolenie z Państwa usług. W razie problemów technicznych i awarii sprzętu szybko realizujecie nasze zlecenia.