Strona Główna / Zajęcia dla studentów PSW z zakresu „Systemów integracji i e-commerce.”

Zajęcia  dla studentów PSW z zakresu „Systemów integracji i e-commerce.”
23
Mar
Zajęcia dla studentów PSW z zakresu „Systemów integracji i e-commerce.”

Miesiąc marzec i kwiecień 2017 w JB Multimedia to cykl szkoleń i zajęć praktycznych dla studentów mających na celu podniesienie kompetencji osób uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym, odpowiadających potrzebom gospodarki, lokalnego  rynku pracy i społeczeństwa.

W ramach Działania 3.1 – Kompetencje w szkolnictwie wyższym, we współpracy z  Państwową Szkołą Wyższą w Białej Podlaskiej odbywają się w naszej firmie JB Multimedia zajęcia  dla studentów informatyki z zakresu „Systemów integracji i e-commerce.”

Współpraca uczelni PSW z JB Multimedia gwarantuje poszerzenie programu nauczania o  praktyczne elementy kształcenia. Studenci mają możliwość zapoznania się z oprogramowaniem i rozwiązaniami stosowanymi przez nas w codziennej pracy.  Działanie w praktyce i możliwość skorzystania z naszych doświadczeń rozwijają wśród uczestników spotkań kompetencje zawodowe, interpersonalne oraz analityczne oczekiwane przez współczesnych pracodawców od kandydatów do pracy.

  • Biała Podlaska . e-commerce . jb multimedia . Kompetencje w szkolnictwie wyższym . PSW . studenci w JB Multimedia . Systemów integracji i e-commerce . szkolenia Biała Podlaska . szkolenie dla studentów . Zajęcia dla studentów PSW .