Strona Główna / VI Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega

VI Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega
20
Cze
VI Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega

11 czerwca 2017 r.  odbyła się w Białej Podlaskiej największa impreza biegowa w regionie, która miała na celu promocję ruchu na świeżym powietrzu, zdrowego trybu życia oraz modelu aktywnej rodzinnej zabawy w ramach już VI Rodzinnego Pikniku Biegowego Biała Biega.

Był to bieg ulicami miasta na dystansie 5, 10, 15 km, bieg na rolkach na 5 km, a także biegi dla dzieci. Nowością bialskiego pikniku była nowa trasa prowadząca głównymi ulicami miasta, trasa dająca możliwość podziwiania uroków Parku Radziwiłłowskiego i Placu Wolności.

Bieganie jest nie tylko sportową rywalizacją, ale przede wszystkim doskonałym sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu, na rodzinną, wielopokoleniową rekreację a także firmową integrację wraz z rodzinami. Kolejny rok z rzędu pracownicy naszej firmy pod barwami JB Multimedia wraz ze swoimi bliskimi wzięli udział w biegu na 5 km nordic walking docierając całym zespołem do linii mety.

Nasza firma od początku aktywnie angażuje się zachęcając uczestników atrakcyjnymi nagrodami. JB Multimedia było głównym sponsorem wydarzenia.
Uwagę kibiców oraz uczestników przyciągało także nasze stoisko, gdzie dzięki wsparciu i współpracy z naszym vendorem – producentem Canon dla wszystkich zainteresowanych bezpłatnie robiliśmy pamiątkowe zdjęcia i je drukowaliśmy. Mieliśmy wystawione również stoisko naszego outletu, studia rodzinnego „i przy okazji” z piękną, markową odzieżą.

Wszystkim zaangażowanym w organizację, przygotowanie i wystawienie stoisk oraz udział w biegach serdecznie dziękujemy! Do zobaczenia za rok! 🙂

 

 

YouTube Preview Image Więcej: https://pulsmiasta.tv

 

 

  • Biała Biega . Biała Biega 2017 . Canon . i przy okazji . jb multimedia . JB Multimedia Biała Podlaska . jbm.pl . outlet i przy okazji . partner Canon . studio rodzinne i przy okazji . VI Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega .