Kim jesteśmy

Działamy od 1996 roku i robimy to, co potrafimy najlepiej. Projektujemy i dostarczamy rozwiązania informatyczne, które są „szyte na miarę.” Kompleksowe, spersonalizowane i adekwatne do oczekiwań. Dzięki szerokiej ofercie sprzętu informatycznego dostępnego w dużej mierze od ręki oraz gamie usług dodatkowych, zdobyliśmy zaufanie naszych Partnerów, zostając liderem rynku IT we wschodniej Polsce. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych. Różnorodność rozwiązań informatycznych oraz ich kompleksowość odzwierciedla również profil naszej firmy i jej struktura. Rozwinęliśmy sieć stacjonarnych salonów sprzedaży oraz sklep internetowy jbm.pl, działy sprzedaży detalicznej, hurtowej, oraz dedykowanej dla Klienta Biznesowego. Posiadamy również swój własny punkt serwisowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową opiekę nad sprzętem w czasie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu.

Biała-Podlaska-siedziba-firmy

jbmultimedia_białystok_sienkiewicza112JPG

Stawiamy na rozwój

Stale poszerzamy swoją ofertę produktową oferując w sprzedaży detalicznej i internetowej produkty z kategorii FOTO, RTV i AGD.  Stawiamy także na profesjonalizm i wiedzę naszego zespołu oraz produkty i rozwiązania wyłącznie sprawdzonych, renomowanych marek. Wieloletnia współpraca z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi na rynku IT producentami została wielokrotnie doceniona, przez co znaleźliśmy się w gronie ich najbliższych partnerów. Możemy również poszczycić się kilkukrotnie zdobytym tytułem Gazeli Biznesu. Świadczy to o tym, że zaliczamy się do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Gdzie jesteśmy?

Biała Podlaska

21-500 Biała Podlaska, ul. Brzeska 107A
tel.: +48 83 344 70 70, e-mail: salon@jbmultimedia.pl

Chełm

22-100 Chełm, ul. Lwowska 24
tel.: +48 669 660 800, e-mail: chelm@jbmultimedia.pl

Przemyśl 

37-700 Przemyśl, ul. Mikołaja Kopernika 11
tel.: +48 833 446 298, e-mail: przemysl@jbmultimedia.pl

magazyn-2

Zasięg działalności

Nasz zasięg działalności nie zna granic. Współpracujemy z wieloma firmami krajowymi, jak również zagranicznymi.

Posiadamy własną flotę transportową oraz magazyn wysokiego składowania o powierzchni  10 000 m3, dzięki czemu zapewniamy dostępność większości towarów od ręki.

AKTUALNOŚCI O NAS