Strona Główna / Nowe drukarki Canon PIXMA

Nowe drukarki Canon PIXMA
01
gru
Nowe drukarki Canon PIXMA

Trzy nowe drukarki Canon serii PIXMA z możliwością uzupełniania atramentów

Warszawa, 1 grudnia 2015 r. – Canon prezentuje 3 nowe drukarki: PIXMA G1400, PIXMA G2400 i PIXMA G3400, które na jednym zestawie pojemników z atramentem pozwalają wydrukować do 7000 stron w kolorze i do 6000 w czerni i bieli. Urządzenia zostały wyposażone w nowy, opracowany przez Canon system stałego zasilania w atrament (CISS; Continuous Ink Supply System), aby zaoferować wydruk dużych ilości dokumentów przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z zakupem materiałów eksploatacyjnych.

3 nowe drukarki Canon PIXMA

Nowe modele oferują niskie koszty druku, co w połączeniu z dużą liczbą wyprodukowanych stron zapewnia wysoką produktywność. Znajdą zastosowanie zarówno w biurach, gdzie na co dzień drukuje się duże ilości dokumentów, jak i w domach, w których drukuje się dużo zdjęć. Dzięki zastosowaniu czarnego atramentu pigmentowego i barwnikowych tuszów kolorowych jakość wydruków jest wysoka, tekst wyraźny i ostry, a kolory żywe.

Wysoka jakość, szczegółowe wydruki, łatwość użycia
PIXMA G1400 to drukarka jednofunkcyjna, a modele PIXMA G2400 i PIXMA G3400 to urządzenia wielofunkcyjne, które oferują funkcje drukowanie, skanowania i kopiowania. Każde z nowych urządzeń zostało wyposażone w system głowicy drukującej FINE, który odpowiada za szybkość pracy oraz wysoką jakość. Zastosowano także technologię, która blokuje dostęp powietrza do pojemników podających atrament, co gwarantuje niezawodność podczas druku większych ilości dokumentów. Rozdzielczość druku 4800×1200 dpi oraz krople atramentu o wielkości 2 pl zapewniają wysoką szczegółowość druku i płynną gradację, zarówno podczas produkcji dokumentów, jak i zdjęć. Zdjęcie w formacie 4×6” bez marginesów drukowane jest w zaledwie 60 s¹.

Nowe drukarki z możliwością uzupełniania atramentów charakteryzują się minimalistycznym designem i łatwością użycia. Cztery pojemniki na atrament o wysokiej pojemności zostały umieszczone z przodu urządzeń, co pozwala na bieżąco monitorować poziom tuszów. Z kolei specjalnie zaprojektowane buteleczki z atramentem ułatwiają szybkie uzupełnianie pojemników.

Wiele opcji połączeń
PIXMA G3400 została wyposażona w Wi-Fi i pozwala drukować bezprzewodowo zarówno z komputerów, jak i smartfonów czy tabletów. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z aplikacją Canon PRINT. Dzięki łączności z chmurą, dokumenty i zdjęcia można wysyłać z każdego miejsca, a także z popularnych serwisów, takich jak Instagram™, Google Drive™, Facebook™, Dropbox™ i Flickr™. PIXMA G3400 jest zgodna z oprogramowaniem Canon Easy-PhotoPrint+, które jest dostępne z poziomu tabletów lub przez przeglądarkę. Dzięki niemu zdjęcia można poddać kreatywnej edycji przed wydrukowaniem i stworzyć np. kalendarze czy kartki z życzeniami.

Wszystkie nowe modele posiadają oprogramowanie Canon My Image Garden, które oferuje dostęp m.in. do platformy Creative Park, gdzie znajdują się szablony do tworzenia spersonalizowanych kartek czy wycinanek.

  • Canon PIXMA . Canon PIXMA G1400 . Canon PIXMA G2400 . Canon PIXMA G3400 . drukarki canon . PIXMA G1400 . PIXMA G2400 . PIXMA G3400 .