Lenovo ThinkPad X240

Wyjątkowo płaski i wyjątkowo lekki

Komputer przenośny ThinkPad X240 to najcieńszy i najlżejszy komputer z serii ThinkPad dostępny w naszej ofercie. Ważąc mniej niż 1,36 kg i mając nie więcej niż 20,3 mm grubości w najgrubszym miejscu model X240 jest wyjątkowo przenośnym urządzeniem, bez poświęcania liczby portów, możliwości łączności czy też wytrzymałości.

Nagradzana klawiatura zoptymalizowana dla Windows 8

Pełnowymiarowa i odporna na rozlanie legendarna ergonomiczna klawiatura stosowana w serii ThinkPad jest znana z pełnego zestawu klawiszy, doskonałego wrażenia w dotyku oraz urządzenia wskazującego TrackPoint®. Teraz dostosowana do systemu Windows 8 i wyposażona w wygodne przyciski multimedialne, diody LED stanu, możliwość blokady funkcji oraz natychmiastowy dostęp do otwartych aplikacji. Dodatkowo większy panel TrackPad o płynnym działaniu z obsługą pięciu punktów dotykowych — oznaczonych przez niewielkie wybrzuszenia i paski — które można skonfigurować na wiele sposobów. Opcjonalne podświetlenie sprawia, że praca przy słabszym oświetleniu nie jest męcząca.

Procesory Intel® Core™ czwartej generacji

Procesory Intel® Core™ czwartej generacji zapewniają wydajność, która pozwoli zwiększyć produktywność Twojej firmy. Urządzenia włączają się w mgnieniu oka i są zawsze gotowe do pracy. Możesz szybko wykonywać wiele zadań równocześnie i bez problemów przełączać się między aplikacjami, współpracować bezprzewodowo za pomocą wysokiej jakości wideokonferencji — a wszystko to przy dłuższym czasie działania baterii. Dodatkowo, możesz ochronić się przed kradzieżą danych osobowych i zapewnić sobie bezpieczny dostęp sieciowy za pomocą wbudowanych funkcji zabezpieczeń. W rzeczywistości jedyną bardziej zdumiewającą rzeczą od komputerów PC z procesorem Intel Core jest to, co użytkownicy mogą z nim zrobić.

Ekran HD z technologią IPS

Ekran LCD IPS o wysokiej jasności. Technologia IPS zapewnia wyraziste kolory oraz bardzo szerokie kąty widzenia (180°).

Ultratrwała konstrukcja i atest MIL-SPEC

Innowacyjna konstrukcja przestrzenna typu „roll cage” zwiększa wytrzymałość i sztywność ramy i pokrywy laptopa (pokrywa z włókna węglowego z magnezowym spodem dla najwyższej wytrzymałości bez zwiększania ciężaru). Testy przeprowadzone zgodnie ze standardami wojskowymi potwierdzają solidność, trwałość i jakość produktów ThinkPad: testowanie na wytrzymałość na osiem czynników – wysokie ciśnienie, wilgotność, drgania, wysoka temperatura, szok temperaturowy, niskie ciśnienie (4570 m), niska temperatura i zapylenie.

Technologia NFC

Technologia NFC zapewni łatwy i bezpieczny sposób udostępniania danych, podłączania urządzeń, parowania z sieciami i wykonywania innych zadań przez proste zetknięcie obydwu urządzeń.

Szybki dysk SSD o pojemności 256 GB

Dysk SSD zapewnia zapis i odczyt niemal bez opóźnień, gdzie zwykłe dyski twarde potrzebują więcej czasu na wykonanie pożądanych operacji – nawet do 15 milisekund różnicy.

Szybki transfer danych

Przenoś szybko dane między laptopem X240s a innymi urządzeniami za pomocą złącza USB 3.0 – jest ono nawet 10-krotnie szybsze od poprzednich wersji złącza USB i zgodny wstecz ze standardem USB 2.0.

Laptop ThinkPad X240
Laptop ThinkPad X240
Laptop ThinkPad X240
Laptop ThinkPad X240
Laptop ThinkPad X240

Dane techniczne:

Typ produktu: Notebook
Opis produktu: Lenovo ThinkPad X240
System operacyjny: Microsoft Windows 7 Professional 64-bit / Microsoft Windows 8.1 Professional
Procesor: Intel Core i5-4200U 1,6 GHz / 2,6 GHz 3MB
Pamięć operacyjna: 8 GB DDR3 1600 MHz
Maksymalna wielkość pamięci:  8 GB
Dysk: 256 GB SSD ( Solide State Drive)
Rodzaj dysku: Pamięć FLASH (SSD)
Wyświetlacz: 12.5 cali HD LED Antiglare
Karta graficzna: Intel HD Graphics 4400
Urządzenia wskazujące: ThinkPad UltraNav (Touchpad + Tackpoint)
Sieć: IEEE 802.11b/g/n ,Gigabit Ethernet, Bluetooth
Bateria: Li-Ion 6 cells
Wymiary (szer./głęb./wys.): 30.55 cm x 20.85 cm x 1.99 cm
Waga: 1,47 kg
Czytnik kart pamięci: 4 w 1 ( SD Card,MultiMediaCard,karta SDHC,karta SDXC )
Złącza zew:
  • 1x USB 3.0
  • 1x USB 3.0 – Sleep-and-Charge
  • 1x VGA (CRT)
  • 1x Mini DisplayPort
  • 1x combo audio (mikrofon/słuchawki)
  • 1x RJ-45 (Gigabit LAN)
Dodatkowe informacje:
  • Kamera internetowa
  • Win7Pro / Win8.1Pro
  • WWAN LTE 4G
Kolor: Czarny
Gwarancja: 1 rok carry-in / możliwość rozszerzenia gwarnacji do 3 lat OnSite /

model6-05

Zadzwoń tel.: +48 83 344 70 97

lub napisz do nas, e-mail:

model6-05

FORMULARZ KONTAKTOWY