Strona Główna / Jubileusz 25-lecia JB Multimedia

Jubileusz 25-lecia JB Multimedia
14
cze
Jubileusz 25-lecia JB Multimedia

Firma JB Multimedia rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku jako Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jerzy Bielecki świadcząc usługi ogólnobudowlane i wykończeniowe.  Od tego czasu, dzięki niesłabnącej determinacji oraz zaangażowaniu, właściciele podejmowali liczne działania ukierunkowane na rozwój działalności. Stąd w 2000 roku został zapoczątkowany handel nowoczesnym sprzętem z branży IT, RTV i FOTO, a także profesjonalne doradztwo
w zakresie doboru najlepszych rozwiązań.

Niezłomność i konsekwencja w dążeniu do celu zdawały się być siłą napędową potęgującą pionierskie działania, które niejednokrotnie wyprzedzały ówczesne czasy. Sukces nie narodził się od razu, był konsekwencją innowacyjnego spojrzenia na biznes oraz wytężonej pracy, która redefiniowała na nowo możliwości oraz kierunki działania. Wyznacznikiem jakości stało się oddanie oraz pasja motywująca do profesjonalnej obsługi klienta, a także kompetentne doradztwo w zakresie świadczonych usług.

W międzyczasie firma zmieniła swoją nazwę na JB Multimedia. Niekorzystna sytuacja, związana z widmem kryzysu gospodarki światowej nie zatrzymała podjętych planów rozwojowych. W grudniu 2009 roku firma przeniosła swoją działalność do nowo wybudowanego budynku, znajdującego się przy ulicy Brzeskiej 107A. Trwały rozwój
i towarzyszące mu poszerzanie oferty produktów i usług uplasowały JB Multimedia w roli niekwestionowanego lidera rynku IT we wschodniej Polsce. Różnorodność rozwiązań informatycznych oraz ich kompleksowość umożliwiły rozwinięcie sieci stacjonarnych salonów sprzedaży w Białej Podlaskiej, Przemyślu, Białymstoku, Chełmie i Hrubieszowie. Od tego momentu, w przestronnych lokalach, klienci otrzymują niezbędną pomoc w zakresie właściwego wyboru dedykowanych rozwiązań elektronicznych. Równolegle, z pierwotnie powstałą działalnością ogólnobudowlaną oraz działem dystrybucji (hurtowej i detalicznej), rozwijał się dział  obsługi biznesu prezentujący kompleksową ofertę dla szkół, instytucji oraz firm, w zakresie organizacji stanowisk pracy oraz zapewnienia optymalnych rozwiązań w tym obszarze. Osiągane sukcesy nie ostudziły zapału właścicieli – w sierpniu 2016 roku firma poszerzyła swoją działalność o markowe produkty z branży odzieżowej. Powstałe studio mody rodzinnej „I przy okazji” umożliwia łatwy dostęp do produktów – światowej sławy projektantów – w korzystnych cenach.

Społeczna odpowiedzialność

Właściciele nieprzerwanie urzeczywistniali swoje marzenia wypracowując własny scenariusz działań ceniąc rzetelność, uczciwość oraz pracowitość, zarówno w kontekście obsługi klienta, jak i partnera biznesowego. Co najważniejsze, firma powstała w Białej Podlaskiej – w tym miejscu płaci podatki, stwarza liczne miejsca pracy oraz wspiera lokalne inicjatywy i działania na rzecz rozwoju regionalnego. Nie bez znaczenia okazuje się być idea społecznej odpowiedzialności biznesu, którą JB Multimedia sumiennie realizuje. Na uwagę zasługuje tu objęcie patronatem licznych inicjatyw kulturalnych, działalność w imię wspólnego dobra czy wsparcie kampanii społecznej promującej rodzicielstwo zastępcze.

A gdy zatrzymał się świat…

Pandemia COVID-19, z którą przyszło nam się zmagać do dnia dzisiejszego, na pewien czas spowodowała zatrzymanie gospodarki światowej, zamknięcie granic oraz konieczność izolacji wewnątrz własnego domu. Pomimo niełatwej sytuacji społeczno-gospodarczej firma JB Multimedia nie zaprzestała swojej działalności oraz nie zredukowała żadnego miejsca pracy. Co więcej, bardzo szybko zareagowano na zmiany rynku, żeby zapewnić dostępność produktów niezbędnych do pracy i nauki zdalnej. Firma położyła nacisk na rozwój działu
e-commerce oraz zapewnienie najlepszych standardów obsługi klienta
w tym kanale sprzedaży. Zmiany były nieuchronne, jednak właściciele nie brali pod uwagę innej wizji niż ta, że załoga przetrwa kryzys w niezmienionym składzie. Idea wzajemnego wsparcia oraz solidarności po raz kolejny udowodniła, że wbrew wszelkim trudnościom firmę tworzą ludzie, których dobro i bezpieczeństwo jest podstawową wartością.

Klucz do sukcesu

Koncepcja rozwoju, oparta na życiu zgodnie z pielęgnowanymi wartościami, jest kluczem do sukcesu, zarówno w życiu prywatnym, jak i na płaszczyźnie relacji biznesowych. Firmę tworzą ludzie, którzy dzięki swojej pasji oraz zaangażowaniu realizują powierzone cele, w których istotną wartością jest wypracowanie najlepszych standardów profesjonalnej obsługi klienta, począwszy od fachowego doradztwa, aż po wzięcie odpowiedzialności za sprzedawany produkt czy świadczoną usługę. Działanie JB Multimedia cechuje uczciwość oraz postępowanie zgodnie z etyką. Kieruje się ona niezmiennym kompasem moralnym, który zapewnia zaufanie firm współpracujących oraz klientów.

Drodzy Czytelnicy,

JB Multimedia świętuje w tym roku Jubileusz 25-lecia.  To wyjątkowy czas, w którym będziemy regularnie zaskakiwać naszych Klientów atrakcyjnymi ofertami oraz wyjątkowymi prezentami. Zdecydowaliśmy, aby najbliższy rok 01.05.2021 r. – 30.04.2022 r. uczynić wyjątkowym czasem celebracji Jubileuszowych MultiOkazji. Dlatego już dzisiaj serdecznie zapraszamy do Salonu Sprzedaży JB Multimedia, gdzie każdy z Państwa otrzyma profesjonalną pomoc oraz fachowe doradztwo w zakresie dostępnych rozwiązań. Niech ten nadchodzący czas wspólnego świętowania umili informacja, że przez najbliższy rok każdy Klient, który w Salonie Sprzedaży JB Multimedia zrealizuje zakupy na kwotę 1500 zł otrzyma wyjątkowy prezent
o wartości 50 zł.

Naszym Klientom, Partnerom oraz Współpracownikom dziękujemy za duże pokłady zaufania oraz wiary w pracę, jaką wykonujemy. Stale dążymy do osiągania najlepszych standardów profesjonalizmu w zakresie świadczonych usług. Idea odpowiedzialności oraz szacunku względem drugiego człowieka jest dla nas nadrzędną wartością, która stale motywuje do wypracowywania najwyższej jakości. A jakość jest już piedestałem pewnego stopnia doskonałości, który niezmiennie pragniemy osiągać.

Justyna i Jerzy Bieleccy wraz z pracownikami JB Multimedia

  • No tags