Strona Główna / „Darczyńca Bialskiej Kultury” – JB Multimedia

„Darczyńca Bialskiej Kultury” – JB Multimedia
08
Cze
„Darczyńca Bialskiej Kultury” – JB Multimedia

Miło nam poinformować, że podczas tegorocznych Dni Białej Podlaskiej 2017 tytuł „Darczyńca Bialskiej Kultury” przyznano firmie JB Multimedia Justynie i Jerzemu Bieleckim.

Podczas 21 lat istnienia firma JB Multimedia rozwinęła sieć stacjonarnych salonów sprzedaży, sklep internetowy www.jbm.pl, działy sprzedaży detalicznej, hurtowej, oraz dedykowanej dla Klienta Biznesowego, outlet odzieżowy „i przy okazji”, dział budowlany. Działając w różnych obszarach nasi właściciele pamiętali także o wspieraniu szczytnych przedsięwzięć, będąc patronem wielu inicjatyw kulturalnych organizowanych w Białej Podlaskiej i okolicach.

Nagrodę Justynie i Jerzemu Bieleckim wręczył Prezydent miasta Dariusz Stefaniuk, komplementując firmę.

– Bardzo dziękujemy za przyznanie tak wspaniałej nagrody. Nie spodziewaliśmy się. Nasza praca służy nie tylko nam i naszym pracownikom, ale również całemu społeczeństwu. Cieszymy się, że praca ta może obfitować i dawać radość. Dziękujemy całej kapitule, która przyznała nam tą nagrodę – mówił Jerzy Bielecki.
Pani Justyna Bielecka dodała:  – Chciałabym zadedykować tą nagrodę przede wszystkim Stwórcy, od którego pochodzi wszelkie dobro. Dzięki jego natchnieniom możemy przekazywać to dobro innym. Chciałabym także zadedykować tą nagrodę wszystkim osobom które pracują z nami, które wytwarzają owoc, którym możemy się dzielić. Chciałabym podkreślić, że żyjąc i pracując w mieście, którego patronem jest święty Michał Archanioł  jesteśmy zobowiązani pod jego skrzydłami wspierać dobre inicjatywy, które przyczynią się do tego aby Nasze miasto piękniało w różnych aspektach  kulturalnych, kulturowych, ale też i innych. Zachęcam wszystkich do uczestniczenia w tym co jest proponowane w Białej Podlaskiej, do wspierania wszelkich dobrych inicjatyw. Dziękuję bardzo.

Pozostałym nagrodzonym w tym dniu, składamy serdeczne gratulacje!

  • Biała Podlaska 2017 . Darczyńca Bialskiej Kultury . Darczyńca Bialskiej Kultury 2017 . Dni Białej Podlaskiej . honorowy tytuł Darczyńca Bialskiej Kultury . JB Multimedia Jerzy Bielecki . Jerzy Bielecki . Justyna Bielecka . nagroda JB Multimedia .