Strona Główna / IV Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega

IV Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega
23
cze
IV Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega

PIKNIK BIEGOWY

14 czerwca 2015 r.  odbyła się w Białej Podlaskiej największa impreza biegowa w regionie, która miała na celu promocję ruchu na świeżym powietrzu, zdrowego trybu życia oraz modelu aktywnej rodzinnej zabawy. 610 osób zgłosiło się do konkurencji w ramach IV Rodzinnego Pikniku Biegowego Biała Biega. Był to bieg ulicami miasta na dystansie 10 km, wyścig na rolkach oraz nordic walking na 5km.
Nasza firma od początku aktywnie angażuje się zachęcając uczestników atrakcyjnymi nagrodami, m.in. 40”TV. Byliśmy także sponsorem nagród za 1,2,3 miejsce w kategorii kobiet i mężczyzn oraz słodkich upominków dla 50 dzieci. Ponadto zorganizowaliśmy profesjonalnych fotografów, którzy robili zdjęcia uczestnikom na trasie biegu.
Uwagę kibiców oraz uczestników przyciągało nasze stoisko, gdzie dzięki wsparciu i współpracy z naszym vendorem – producentem Canon dla wszystkich zainteresowanych bezpłatnie robiliśmy pamiątkowe zdjęcia i je drukowaliśmy.

  • Biała Biega . Biała Biega 2015 . Canon . IV Rodzinnego Pikniku Biegowego Biała Biega . JB Multimedia Biała Podlaska . JB Multimedia Canon . JB Multimedia partner Canon .