Strona Główna / II Bialskie Targi – Technologie IT dla edukacji

II Bialskie Targi – Technologie IT dla edukacji
28
Maj
II Bialskie Targi – Technologie IT dla edukacji

Serdecznie zapraszamy do udziału w „ II Bialskich Targach – Technologie IT dla edukacji” wszystkich dyrektorów placówek edukacyjnych, informatyków i nauczycieli zainteresowanych nowymi technologiami w edukacji.

Żyjemy w czasach interesujących dla edukacji i rozwoju osobistego. Dzięki technologiom mobilnym i rozwiązaniom informatycznym dostajemy dziś do ręki narzędzia, dzięki którym możemy czynić naprawdę wielkie i dobre rzeczy.

Dzięki nowoczesnej technologii informatycznej tworzymy środowisko uczenia się stymulujące rozwój uczniów i nauczycieli. Stanowi to nie lada wyzwanie dla edukatorów, którzy muszą planować proces równolegle w świecie rzeczywistym i wirtualnym, aby zapewnić odpowiednią „pożywkę” dla uczenia się.

Targi – Technologie IT w Edukacji to jedyne w regionie na tak dużą skalę wydarzenie mające na celu promocję kompleksowych rozwiązań informatycznych oraz pomocy dydaktycznych dla edukacji.

  • TERMIN: 5 czerwca 2018
  • MIEJSCE: Sala Widowiskowa BCK w Białej Podlaskiej, ul. Brzeska 41
  • PARTNER: Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie

W Targach weźmie udział wielu naszych znamienitych Partnerów, którzy postanowili włączyć się w nasze wydarzenie jako wystawcy i uczestnicy w formule łączącej zdobywanie wiedzy i prezentowanie konkretnych rozwiązań. Naszym celem jest stworzenie cyklicznej imprezy o stale rosnącym potencjale i renomie.

Nasze targi to:

  • stoiska prezentacyjne firm oferujących rozwiązania dla edukacji, będące miejscem nawiązywania kontaktów z uczestnikami konferencji i prezentacji produktów i oferowanych usług,
  • różnorodna tematyka, bogata treść merytoryczna,
  • wystąpienia ekspertów,
  • prowadzenie prezentacji dla wszystkich uczestników konferencji – sposób na przekazanie informacji o proponowanych rozwiązaniach oraz prezentację firmy,
  • dystrybucja materiałów reklamowych Państwa firmy wśród wszystkich uczestników konferencji ramach pakietów targowych,
  • katalog targowy stanowiący przegląd oferty IT dla edukacji na rynku.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom zorganizowaliśmy pierwsze w naszym regionie Targi „IT dla Edukacji”. Mamy nadzieję, że prezentowana oferta i wystąpienia ekspertów wpłyną na efektywny dialog techniczny i otworzą szkolne przestrzenie edukacyjne na zmiany.

Podczas wydarzenia poza częścią prezentacyjną, będą Państwo mieli możliwość przetestować nasze rozwiązania, porozmawiać z ekspertami i rozszerzyć swoją wiedzę w obszarze szeroko rozumianych technologii IT. Powiemy także jakie istnieją możliwości finansowania inwestycji w zakresie rozwiązań IT ze środków unijnych. Jesteśmy przekonani, że ta ogromna dawka wiedzy i kontakty zbudowane w trakcie Targów przysłużą się poszukiwaniom właściwych i skutecznych rozwiązań a przede wszystkim zapewnią warunki do dalszego rozwoju.

Nasz spotkanie mające charakter spotkania otwartego będzie składało się z dwóch części.

Pierwsza rozpoczynająca się ok. godziny 9 00 będzie składał się z 15 minutowych paneli dla wszystkich wystawców a następnie moderacji przy stanowiskach prezentacyjnych.

Druga część /otwarta/ planowana jest od około godziny 14:00 dla nauczycieli i wykładowców wraz ze studentami i uczniami szkół wyższych informatycznych.

  • targi biała podlaska . targi IT dla edukacji .
REALIZACJE