Strona Główna / Edukacja przez zabawę – systemy Exaity

Edukacja przez zabawę – systemy Exaity
12
lis
Edukacja przez zabawę – systemy Exaity

Edukacja przez zabawę pozytywnie wpływa na rozwój dziecka i jego zainteresowania, kształtuje wyobraźnię, pobudza myślenie i aktywność, przynosząc jednocześnie radość i twórcze pomysły. Interaktywny system nauczania z pewnością sprawdzi się w przedszkolach, ośrodkach rozwoju dziecka oraz innych miejscach, w których maluchy spędzają czas, jak centra handlowe czy dziecięce sklepy.

Exaity przeobraża zwykłe zabawy w niepowtarzalne doznania, proste ruchy w interaktywną relację z edukacyjną treścią, dzięki nim dzieci nie tylko angażują całe swoje ciało, ale i umysł. Najpopularniejszym wśród najmłodszych użytkowników systemem, ostatnio dosyć często wykorzystywanym w kinach i centrach handlowych jest podłoga interaktywna, wyposażona w dedykowane im aplikacje, które bawią, uczą i umożliwiają rodzicom swobodne zrobienie zakupów lub przyjemne oczekiwanie na seans. Podłoga interaktywna, czy też ściana bezszwowych monitorów, wyposażona w aplikacje i gry, które zainteresują pociechy to świetny pomysł na przyciągnięcie klientów, gdyż dzieci to lojalni fani, którzy skutecznie namówią rodziców na wizytę w ulubionej galerii.

Możliwości wykorzystania systemów Exaity jest jednak dużo więcej. Oferujemy ciekawą i atrakcyjną formę prezentowania kierunków dostępnych na danej uczelni, za pomocą interaktywnego asystenta rekrutacji.
Takie rozwiązanie już nie raz cieszyło się ogromnym zainteresowaniem podczas dni kariery i rekrutacji na wrocławskich uczelniach. Jest to atrakcyjna i skuteczna forma informowania potencjalnych studentów o możliwościach jakie oferuje szkoła, a także o jej historii i kadrze akademickiej.

​Zapraszamy do ​zapoznania  się z naszą atrakcyjną ofertą edukacyjną!

ZOBACZ GALERIĘ>

Ściana interaktywna

Interaktywna podłoga

  • asystent nauczania . asystent nauczania biała podlaska . asystent nauczania Exaity . Edukacja przez zabawę . interaktywny asystent rekrutacji . oferta edukacyjna . podłoga interaktywna . podłogi interaktywne biała . ściana interaktywna . systemy Exaity . tablica interaktywna . tablica interaktywna biała podlaska .