Bez kategorii / Zaskocz najbliższych oryginalnymi fotoprezentami.

Zaskocz najbliższych oryginalnymi fotoprezentami.
09
gru
Zaskocz najbliższych oryginalnymi fotoprezentami.

W dzisiejszych czasach wszyscy robimy zdjęcia. Aparatami, smartfonami, tabletami, generalnie wszystkim co akurat mamy pod ręką. Łapiemy ulotne chwile, kiedy jesteśmy szczęśliwi, kiedy w naszym życiu dzieje się coś ważnego, kiedy odkrywamy nowe, niezwykłe miejsca….

Mamy mnóstwo zdjęć ze wspólnych wakacji, z szaleństwami z przyjaciółmi, z imprez rodzinnych i spotkań z bliskimi. Dlaczego ich nie wykorzystać do stworzenia pięknych prezentów?! Przed nami wieczory spędzone również na oglądaniu zdjęć. Pełne śmiechu i wspomnień. To czas aby zatrzymać się, zrelaksować, i po prostu powspominać.

Najczęściej przechowujemy zdjęcia na dysku, w telefonie lub innych urządzeniach przenośnych. Komputery, jak i inne urządzenia, czasami lubią się popsuć. Pendriv’y bardzo lubią się gubić. Lata mijają, a nośniki danych lubią się zmieniać. Masa zdjęć leży gdzieś zapomniana w czeluściach danych i nie wiesz tak naprawdę gdzie je zapisałeś. Obiecujesz sobie, że w końcu zrobisz porządki, ale ciągły brak czasu powoduje nieustanne przekładanie tego na później i nic nie jest w stanie Cię wystarczająco motywować.

Album ze zdjęciami zgubić czy zniszczyć jest naprawdę ciężko. A papierowe fotografie starzeją się z godnością i przetrwają wiele lat sprawiając mnóstwo radości. Zbliżające się święta to czas kiedy możesz coś z tym zrobić.

Robiąc zakupy w JB Multimedia przy ulicy Brzeskiej 107a w Białej Podlaskiej w okresie przedświątecznych i świątecznym możesz wydrukować zupełnie za darmo wybrane zdjęcia i sprawić prezent dla kogoś bliskiego.

Wystarczy zabrać ze sobą na dowolnym nośniku wybrane zdjęcia. Drukować będziemy na drukarkach renomowanych firm CANON i EPSON. To dostawcy światowych i innowacyjnych rozwiązań dla do druku.

Co dajemy Tobie do dyspozycji? Sprzęt z pewnością niezawodny, wydajny, polecany przez użytkowników. Będziesz mógł się przekonać drukując na dwóch różnych urządzeniach, w różnej grupie cenowej i od Ciebie będzie zależeć, jaki model będzie najbardziej odpowiadać Twoim oczekiwaniom.

Kompleksowa oferta obu firm jest podzielona na segmenty. Nasi doradcy pomogą każdemu Klientowi znaleźć drukarkę z najlepszymi funkcjami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb m.in. do druku zdjęć z bliskimi.

To doskonała okazja aby zapoznać się z możliwościami tych urządzeń i przekonać się jak ważne jest korzystanie z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych.

Ulubione zdjęcia sprawiają, że wrócisz myślami do pięknych chwil. Ważne jest więc aby jakość wydruku była doskonała. Możemy to osiągnąć stosując sprawdzony papier rekomendowany przez producenta urządzeń.

Wybierając oryginalne tonery i tusze mamy pewność wydruków, które nie wyblakną nawet przez 100 lat, mają wyraźne kolory oraz właściwe wykończenie. Ponadto mamy zaplanowany wydruk za pierwszym razem i optymalną ich wydajność i zużycie.

Pracownicy firmy opowiedzą o korzyściach stosowania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych czyli jak uzyskasz najlepsze efekty i oszczędzisz pieniądze.

Małe rzeczy mają wielką wartość.

Zacznijmy od urządzenia wielofunkcyjnego Canon PIXMA G2411, do domu i biura. Na początku na co zwrócimy uwagę to brak kartridży z atramentami. Czyżby to urządzenie było na tonery? Skądże, to nadal urządzenie atramentowe Producent jednak zrobił ukłon w kierunku klienta i zrezygnował tutaj z drogich, małych kartridży.

Atrament otrzymujemy w butelkach, który dozujemy w bardzo prosty sposób do urządzenia. Poziom atramentu jest od razu widoczny po uzupełnieniu. Będąc w salonie JB Multimedia w czasie trwania akcji, będziesz mógł zobaczyć jakie to proste, choć nie obiecujemy, że będzie to częsty widok, mimo drukowania zdjęć w setkach, zauważysz, że tusz aż tak szybko się nie kończy. Producent podaje na swojej stronie internetowej, że zużycie atramentu starczy na wydruk 2000 zdjęć, lub na 7000 kolorowych stron w formacie A4. Zaskoczony? Tak, przyzwyczaiłeś się, że 1000 stron to i tak dużo, a w praktyce i tak nie starczało na połowę wydruków. Zapytasz o koszty, przy takiej ilości stron, oczekujesz kwoty jak za typowy toner do drukarki laserowej, a jednak to tylko wydatek ok 25zł za dodatkową butelkę atramentu oryginalnego Canon. Czy jest sens poszukiwać jakiś zamiennik? Oczywiście znajdą się firmy które wyprodukują tusz za połowę ceny, ale czy przy tak rzadkim uzupełnianiu tuszu, chcesz ryzykować utratę jakości na kolejny długi czas, bo przyoszczędziłeś kilka złotych.

Warto dodać, że na tym urządzeniu, będziesz mógł także skanować, kopiować, jak w typowym biurze, nie martwić się, że tusz zaraz się skończy.

Jeśli posiadasz dużo zdjęć, nigdy nie wydrukowanych, chcesz zrobić też małą wystawę w domowych zaciszu, drukarka ma służyć w większości zdjęciom, to zapraszamy do przetestowania bardzo wydajnej 6-cio kolorowej drukarki fotograficznej EPSON ECOTANK L805.

Wbudowany system stałego zasilania w atrament, proste uzupełnianie wydajnych pojemników, to technologia, która zmieni Twoje spojrzenie na druk atramentowy. Zapomnij o kartridżach. W drukarce EPSON ECOTANK L805 dodano dodatkowe kolory do jeszcze lepszego wydruku Twoich zdjęć, z zachowaniem niskich kosztów eksploatacji. Zapas atramentu w EPSON ECOTANK L805 pozwala wydrukować do 1800 doskonałych zdjęć w formacie 10×15. Oryginalne butelki z atramentem Epson są dobrze oznakowane i zabezpieczone przed kapaniem. Dodatkowe atramenty można wielokrotnie zamykać i otwierać. Z EPSON ECOTANK L805 wydrukujesz co zechcesz. Wydrukowany album niesie ze sobą więcej emocji niż zdjęcie przesłane mailem lub na komunikatorze.

Szczegóły promocji w Salonie JB Multimedia przy ulicy Brzeskiej 107a.

  • Canon . Drukujemy wspomnienia . Epson . L805 . Pixma G2411 .