Specjalizujemy się w doborze i sprzedaży urządzeń drukujących
. Posiadamy szeroką gamę urządzeń producentów wiodących marek na rynku polskim.  Nasza wiedza i doświadczenie zapewnia naszym klientom satysfakcję i bezawaryjną pracę na zakupionych urządzeniach. Zaufało nam już wielu klientów z instytucji państwowych, uczelni wyższych jak i szkół oraz klienci indywidualni.

Oferujemy produkty drukujące i skanujące wielu popularnych firm: Brother, Canon, Epson, Hewlett Packard, Konica Minolta, OKI, Ricoh, ROBO3D, Samsung. Jakość usług i zadowolenie Klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Naszą wiedzą dzielimy się bezpłatnie. Dbamy aby dobór drukarki w pełni odzwierciedlał i zaspokajał potrzeby naszych Klientów.

W swojej ofercie posiadamy:

  • drukarki – monochromatyczne i kolorowe
  • urządzenia wielofunkcyjne – formatu A4, A3, monochromatyczne i kolorowe
  • materiały eksploatacyjne – tonery, tusze, bębny
  • drukarki 3D
  • skanery
  • plotery – formaty A1, A0 urządzenia dla geodetów i architektów

Szanując drogocenny czas naszych Klientów staramy się aby zamówiony towar otrzymali możliwie jak najszybciej. Jesteśmy w stanie temu sprostać będąc w posiadaniu własnego magazynu wysokiego składowania o powierzchni ponad 10 000 m². Większość popularnych modeli drukarek mamy dostępne od ręki.

Dysponujemy również własnym serwisem, który świadczy usługi napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. Serwisanci także chętnie służą radą i pomocą w załatwieniu reklamacji gwarancyjnej.

drukarki dla firm

AKTUALNOŚCI W KATEGORII DRUK I SKAN