Asus / ASUSPRO PU551

ASUSPRO PU551
27
mar
ASUSPRO PU551

ASUSPRO PU551 – niezawodny notebook dla małych i średnich firm w przystępnej cenie.

ASUS wprowadza na rynek kolejnego laptopa z rodziny ASUSPRO. Biznesowy notebook PU551 to niezawodne i wszechstronne urządzenie, zaprojektowane z myślą o małych i średnich firmach. Komputer gwarantuje wysoki komfort pracy oraz bezpieczeństwo poufnych danych. Jego głównymi atutami są: dwupasmowa łączność Wi-Fi, niewielka waga oraz zaawansowane funkcje ochrony danych. Komputer objęto trzyletnią gwarancją w systemie On-site. Na samą baterię producent udziela dwa lata gwarancji.

ASUSPRO PU551

 

Nowy ASUSPRO PU551LD doskonale sprawdzi się w charakterze laptopa służącego do wykonywania nie tylko podstawowych, ale także bardziej wymagających prac biurowych. Komputer wyposażono w wydajny procesor Intel Core i5-4210U czwartej generacji, który w połączeniu z ośmioma gigabajtami pamięci operacyjnej RAM pozwala na w pełni komfortową pracę na Windowsie 8.1 PRO, zaś technologia Intel Hyper-Threading umożliwi płynne korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie.

Model PU551LD wyposażono w zintegrowany układ graficzny Intel HD Graphics, który w połączeniu z kartą NVIDIA GeForce 820M zapewnia wysoką jakość obrazu. Dzięki głębokim i wyrazistym kolorom, notebook zapewnia bardzo czytelny, wyróżniający się wysoką ostrością oraz dobrym kontrastem obraz. Z kolei matryca anti-glare z panelem LED eliminuje niepożądane odbicia światła oraz smugi, pozostawiane przez odciski palców. Co ważne, w sprzedaży są również dostępne wersje tylko i wyłącznie z zintegrowaną grafiką Intel HD Graphics – bez zewnętrznego układu graficznego.

asus_2

 

Gwarancja poufności dzięki BitLocker i BitLocker To Go

Notebook PU551LD, jak na przedstawiciela biznesowej serii ASUSPRO przystało, charakteryzuje się wysokim standardem niezawodności. Dzięki temu, że został wyposażony w czytnik linii papilarnych, dostęp do danych umieszczonych na dysku ma tylko i wyłącznie właściciel laptopa. Dodatkowo urządzenie oferuje zaawansowaną ochronę poufnych informacji za pomocą funkcji BitLocker i BitLocker To Go, które szyfrują dane przed nieporządanym odczytem. Komputer posiada wbudowany port Kensington Lock, który w łatwy sposób pozwala zabezpieczyć go przed kradzieżą.

asus_3

 

Duży wielogestowy touchpad

ASUSPRO PU551LD posiada klawiaturę i touchpad, zaprojektowane specjalnie z myślą o zastosowaniach biurowych. Klawiatura została skonstruowana z dużych i wyraźnie rozdzielonych przycisków o dobrze dobranym skoku, dzięki czemu jest w stanie zapewnić wysoki komfort pracy. Pełnowymiarowy blok numeryczny oraz klawisze nawigacyjne znacząco usprawniają kontrolę nad poszczególnymi dokumentami i ułatwiają pracę z danymi liczbowymi. Sam touchpad jest o wiele bardziej responsywny i umożliwia wielodotykową, precyzyjną kontrolę, co sprawia, że skutecznie zastępuje on tradycyjną myszkę. Co ważne, konstrukcja jest odporna na zalania cieczą.

Notebook mierzy 38cm szerokości, 26 cm długości i 2,8 cm wysokości oraz waży niespełna 2.5 kilograma, co sprawia, że jest on bardzo lekki i łatwy w transporcie. ASUS PU551LD przeszedł wymagające procedury testowe, które mają na celu zagwarantowanie niezawodności urządzenia nawet podczas długotrwałej eksploatacji. Zaawansowany dysk twardy, wyposażono w metalowe wsporniki, pochłaniacze wstrząsów oraz czujnik ruchu zabezpieczający nośnik w razie zbliżającego się upadku. Notebook posiada także wydajną 6-komorową baterię, która objęta została dwuletnią gwarancją w systemie On-site.

Całość uzupełnia zaawansowana platforma ASUSPRO Business Center, która powstała z myślą o małych przedsiębiorstwach, nie posiadających własnego zarządzanego środowiska IT. Wspomniane rozwiązanie składa się ze sprzętu, aplikacji oraz oprogramowania sprzętowego, które zapewniają wysokie bezpieczeństwo, upraszczają zarządzanie firmowymi urządzeniami oraz umożliwiają przedsiębiorcom skupienie się na prowadzeniu biznesu.

Cena i dostępność

Biznesowy notebook ASUSPRO PU551 jest już dostępny w sprzedaży w różnych konfiguracjach sprzętowych. Jego ceny zaczynają się od 2499 zł. Zaprezentowany model (PU551LD-CN082G) to wydatek rzędu 3549 zł.

  • Asus . Asus Biała Podlaska . Asus Białystok . Asus Hrubieszów . Asus Kuźnica . Asus PU551LD-CN082G . Asus Terespol . ASUSPRO . ASUSPRO PU551 . ASUSPRO PU551 biała podlaska . Biznesowy notebook . Biznesowy notebook PU551 . komputery Biała Podlaska . komputery Białystok . komputery Hrubieszów . komputery Kuźnica . komputery Terespol . laptop . laptop biała podlaska . laptop białystok . laptop hrubieszów . laptop kuźnica . laptop terespol . laptopy . notebooki . notebooki biała podlaska . notebooki Białystok . notebooki hrubieszów . notebooki Kuźnica . notebooki Terespol . PU551LD-CN082G . sklep komputerowy biała podlaska . sklep komputerowy hrubieszów . sklep komputerowy kuźnica . sklep komputerowy terespol . sklep komputerowybiałystok .