2024-03-29

Trenerzy marki Jura w murach JB Multimedia

Intensywny czas szkoleń

Sekrety perfekcyjnej kawy: Relacja z niezwykłego szkolenia z Trenerami marki JURA

W dniach 21-22 marca br. mieliśmy zaszczyt uczestniczenia w niezwykłym szkoleniu organizowanym w siedzibie naszej firmy. To wydarzenie nie tylko dostarczyło nam nieocenionej wiedzy, ale także otworzyło szerzej drzwi do fascynującego świata ekskluzywnych ekspresów do kawy marki JURA.

Przez dwa dni naszym doradcom towarzyszył zespół specjalistów z firmy JURA – Maciej Wiktor oraz Sławomir Bender. To właśnie oni podzielili się z nami kompleksową wiedzą na temat obsługi, konserwacji oraz najnowszych technologii zastosowanych w tych wysokiej klasy urządzeniach.

Nie była to jednak tylko teoria. Podczas szkolenia mieliśmy okazję praktycznego przetestowania możliwości naszego flagowego ekspresu Z10. To było niezwykle wartościowe doświadczenie, które pozwoliło nam lepiej poznać potencjał tych urządzeń.

Nie można zapomnieć także o degustacji specjałów przygotowanych przez nasz ekspres. Jakość kawy, którą mogliśmy cieszyć się podczas tych dni, zdecydowanie potwierdziła, dlaczego ekspresy marki JURA są uznawane za produkty premium. Ich nowoczesny design idzie w parze z doskonałą jakością oraz łatwością obsługi.

Jednogłośnie podsumowaliśmy, że ekspresy JURA to więcej niż tylko sprzęt do robienia kawy. To źródło wysokiej jakości napojów, które zachwycą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Jeśli jesteś ciekaw/a, jak nasze ekspresy sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby. Chętnie podzielimy się z Tobą kompleksowymi informacjami na temat naszej oferty, a także damy możliwość osobistego przygotowanie kawy, której smak, z pewnością, zapadnie Ci w pamięci na długo.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolenia za aktywność i zaangażowanie. Atmosfera podczas tych intensywnych dni była niezwykle przyjazna i inspirująca. Mamy nadzieję, że nasze nowe zdobycze wiedzy przyczynią się do jeszcze lepszej obsługi naszych wspaniałych klientów. Zapraszamy!

Ostatnie wpisy

Serwis ekspresów do kawy - Szybkość, Rzetelność, Profesjonalizm

2024-04-08

Zalety lokalnego serwisu ekspresów do kawy

Czytaj więcej

Trenerzy marki Jura w murach JB Multimedia

2024-03-29

Sekrety perfekcyjnej kawy: Relacja z niezwykłego szkolenia z Trenerami marki JURA

Czytaj więcej

Podpis Kwalifikowany klucz do bezpiecznej cyfryzacji procesów

2024-03-15

Bezpieczna Autoryzacja w Cyfrowym Świecie

Czytaj więcej